Loading...
Start a new Travel Blog! Blogabond Home Maps People Photos My Stuff

V Delhi

New Delhi, India


Letištní kontrola, co strká batohy pod rentgen, uviděla v tom mém batohu divné věci a chtěla, abych to otevřel. Kovové předměty neznámého účelu. Řekl jsem jim, že účel je známý, rozebere se to na kusy a zase se to složí, jako ostatně skoro všechny hlavolamy. A oni, ať to teda rozeberu. A svolali se všichni, i od jiných pásů, a že tenhle cestující něco předvede. Rozebral jsem. A ten druhý hlavolam jsem taky rozebral. A pak jsem ten první zase složil. No, nebudu to natahovat, nakonec mi zatleskali a rozejít jsme se mohli jako přátelé. Marihuanu vozte v hlavolamech, nenajdou ji. Ale naučte se ty hlavolamy skládat, zaplaší to podezření.

Vnitrostátní letecké linky nestartují v Delhi z normální betonové dráhy, startují z takové rozdrncané trochu zpevněné cesty, asi proto, aby se pilot trochu rozcvičil, protože v Jaipuru bude přistávat v podstatě na trávě. Rozcvičil se dobře, přistál jak nic.

permalink written by  ac on January 26, 2012 from New Delhi, India
from the travel blog: IndiaJourney
Send a Compliment


comment on this...
Previous: Do Delhi Next: Jaipur

trip feed
author feed
trip kml
author kml

   

Blogabond v2.40.58.80 © 2019 Expat Software Consulting Services about : press : rss : privacy
View as Map View as Satellite Imagery View as Map with Satellite Imagery Show/Hide Info Labels Zoom Out Zoom In Zoom Out Zoom In
find city: